Patrón Añejo wordt met de hand gemaakt van de beste 100% Weber Blue Agave en wordt zorgvuldig gedistilleerd in kleine batches in de Hacienda Patrón distilleerderij in Jalisco, Mexico. Lees meer..
Patrón Añejo wordt met de hand gemaakt van de beste 100% Weber Blue Agave en wordt zorgvuldig gedistilleerd in kleine batches in de Hacienda Patrón distilleerderij in Jalisco, Mexico. Het wordt vervolgens gerijpt in een combinatie van Frans eiken, Hongaars eiken en gebruikte Amerikaanse whiskey vaten.
Kleur: Warm amber
Aroma: Eikenhout, vanille en rozijnen
Smaak: Eikenhout met tonen van vanille, rozijnen & honing
Afdronk: Karamel en rokerige noten
Patrón Añejo wordt met de hand gemaakt van de beste 100% Weber Blue Agave en wordt zorgvuldig gedi..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen