Tropische likeur op basis van rhum agricole met natuurlijke kokos. Zacht, rond en aromatisch met frisse suikerriettonen en romige kokos. Heerlijk puur, met ijs of in een Piña Colada. 18 Lees meer..
Clément Mahina Coco is een tropische likeur op basis van rhum agricole uit Martinique, verrijkt met natuurlijke kokosaroma’s. Met een alcoholpercentage van 18% combineert deze expressie het frisse karakter van suikerrietdistillaat met de romige, zachte tonen van rijpe kokos.
In de neus domineren frisse kokos en lichte vanille, ondersteund door subtiele suikerriettonen. In de mond is de structuur soepel en rond, met een mooie balans tussen zoetheid en frisse rum-invloeden. De kokos is vol en aromatisch zonder zwaar of plakkerig te worden. De afdronk is zacht, licht exotisch en aangenaam zoet.
Mahina Coco is bijzonder veelzijdig: heerlijk puur met ijs, in combinatie met ananassap of verwerkt in tropische cocktails zoals een Piña Colada. Ook verrassend lekker in desserts of over ijs.
Tropische likeur op basis van rhum agricole met natuurlijke kokos. Zacht, rond en aromatisch met fri..


Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen