Colombiaanse rum op basis van suikerriethoning, gemiddeld 20 jaar gerijpt. Vol en rond met tonen van karamel, cacao, koffie en eikenhout, aangevuld met kruidigheid en een lange, zachte afdronk. Lees meer..
Deze rum van Dictador wordt geproduceerd in Colombia en vertegenwoordigt een rijpere en meer geconcentreerde stijl binnen het assortiment. Door langere vatrijping ontstaat een diepere balans tussen hout, zoetheid en kruidigheid.
Gemaakt op basis van suikerriethoning en gedistilleerd in zowel column als pot stills, rijpt deze rum volgens een solera-achtig systeem met een gemiddelde leeftijd van 20 jaar. De rijping in eikenhouten vaten zorgt voor een duidelijke ontwikkeling van complexe en afgeronde smaken.
In de neus rijke tonen van karamel, cacao en koffie, aangevuld met gedroogd fruit en vanille. De smaak is vol en rond met accenten van toffee, eikenhout en donkere chocolade, ondersteund door kruidige nuances. De afdronk is lang en zacht, met aanhoudende warme en licht zoete tonen.
Colombiaanse rum op basis van suikerriethoning, gemiddeld 20 jaar gerijpt. Vol en rond met tonen van..


Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen